Organisatie

KetenzorgNU bestaat uit een klein team van enthousiaste mensen die samen hard werken aan goed afgestemde zorg voor de patiënt met een chronische aandoening.

De medewerkers

 

Eugen Zuiderwijk

algemeen directeur

e.zuiderwijk@ketenzorgnu.nl

Marian Verkerk

kwaliteitsmanager

m.verkerk@ketenzorgnu.nl

Natasja Koop

directie assistent

n.koop@ketenzorgnu.nl

Bochra Zaitar

financieel administratief medewerker

b.zaitar@ketenzorgnu.nl

Helga Koelemij

accountmanager (ZZP)

h.koelemij@ketenzorgnu.nl

Daphne Woortman

communicatie (ZZP)

d.woortman@ketenzorgnu.nl

Wieneke van Ommen

implementatie­professional

w.vanommen@ketenzorgnu.nl

Monique Bakker

implementatie­professional

m.bakker@ketenzorgnu.nl

De Raad van Commissarissen

In het organisatiemodel van KetenzorgNU is gekozen voor professioneel toezicht in de vorm van een Raad van Commissarissen (RvC). Er zijn vijf dimensies waarin de RvC functies uitoefent: als toezichthouder, als werkgever, als adviseur, als team en als verantwoordelijke voor de KetenzorgNU BV.

Sieb Hagoort

Voorzitter

Hendrien Witte

Commissaris

Joop Raams

Commissaris